6 Responses to “Açılış Merasimi Muhteşem Oldu”

 1. Enes İBRAHİMOĞLU dedi ki:

  Muhteşem olmuş cümlesiyle başlayarak bütün mümine bayanlara hayırlı olsun. Rabbim böyle eğitim kurumlarından mahrum bırakmasın. ALLAH (C.C) emeği geçen herkesten razı olsun, onları islam aleminin başından eksik etmesin. Medineden selamlar.

 2. Abdullah AKSOY dedi ki:

  Esselamu aleyküm ,gerçekten çok çok güzel bir kurs ve açılış Yüce Rabbim salih bir ömür ve hayırlı hizmetler nasip eylesin,Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 3. Ishak TEMEL dedi ki:

  Emeği geçen herkesten Mevlam razı olsun

 4. MUSTAFA HAMZAALİOĞLU dedi ki:

  Heralde hamzalı köyü böyle bir gün daha yaşamamıştır .Köyümüze böyle bir okulu (Kura kursunu) kazandıran değerli büyüklerimizi yürekden kutluyorum .Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ..Açılışa gitmeyi çok istememe rağmen gidemedim .Bunun üzüntüsünü hala yaşıyorum .Fakat videolarda seyrettiğim kadarıyla çok güzel bir açılış olmuş .Özellikle Sultan Ahmet camiinin imamı ve Fatih camiinin Baş müezzinini köyümde görmekden çok mutlu oldum .Sağ olsunlar var olsunlar ..

 5. MUHİTTİN İBRAHİMOĞLU dedi ki:

  Öncelikle köyümüze ve ilçemize hayırlı olsun. Yurtdışında olduğumdan katılamadım ama videoyu seyrederek bir nebzede olsa haz duydum. Tekrar hayırlı uğurlu olsun!

 6. celal YALDIZ dedi ki:

  güzel olmuş

Yorum Yaz