3 Responses to “Hedeflenen Eğitim ve Hizmet Ekibi”

 1. admin dedi ki:

  Prensip olarak isim soyad bildirmeyen izleyici ve takipçilerin maillerini yayınlayıp cevap vermediğimiz halde, istisna olarak yazınızıza sadece cevabımızın yayınlanması kaydıyla bilgi veriyoruz:
  1-45 günde Arapça Dil Kursu, Resmi Kur’an Kursu olan “Hamzalı Kız Kur’an Kursu” bünyesinde yapılmaktadır.
  2-Hem Kursun sabit telefonları hemde yöneticilerin cep telefonları sitemizin kayıt ve duyurularında mevcuttur.
  3-Arapça Dil Kursu’nda uyulması gereken kurallar, Müracaat formunda ve duyurularımızda ilan edilmiş olup, katılımcı her öğrencinin okuyup uymayı taahüt ederek imzaladığı krallardır.
  4-Duyurduğumuz dışında hiç bir uygulamamız olmadı.
  5-Öğrencilerin %95 i ortama ayak uydurdu ve hızla ilerliyorlar. Sadece 2-3 öğrenci kuralları zorlamayı denedi. Maalesef bunlardan biri de sizin kardeşiniz olduğunu öğrendim. Buna rağman kurala uymasını isteme dışında kimsenin Ona farklı bir yaklaşımı da olmamıştır.
  6-Telefon’la konuşma süresi yarım saatle sınırlı olduğu ve herkesin telefonunu teslim ettiği halde Onun teslim etmemesi üzerine uyarma dışında bir durum sözkonusu olmamıştır.
  7-Yanlış ve haksız duyumlarla itham üslübu kullanmanız, aşka şevkle hizmet etmeye çalışan insanların şevkini kırabileceğini dikkate almanızı rica ediyor ve hatırlatıyoruz. Bu vebal size ağır gelir; üzülürsünüz.
  Selam ve dualarımla, Allah’a emanet olmanızı dilerim.
  A.Ziya

 2. zeynep zehra dedi ki:

  bu kursa emeği geçenlerden Allah razı olsun.Hep camilerimizde köhne köşelere itilirken,toplumu oluşturacak,geleceğin hanımefendilerini yetiştirmek için kızlarımızın farkına varan ve bu kızlarımıza böyle modern İslama yaraşır yerler yapanlardan Allah ebeden razı olsun.Kuran kursu hocası olarak burada hayırlı hizmetler olacağına yürekten inanıyorum.Allah kolaylıklar versin Allah yar ve yardımcınız olsun…istanbul

 3. ikram karaahmetoğlu dedi ki:

  bu kursa emeği olan ve seveb olantan allah razı olsun boyle güzel bır kurs of halkına ve tiğer goylere cok faytalı ve yararlı olacak şimtiten okuyacak talebelere ve hocalara allah zihın acıklığı versın allah boyle ınsanların eksıklığını vermesın hergesı kutluyorum hayırlı uğurlu olsun bolgemıze hayırlı calışmalar esnaf ikram karaahmetoğlu of trabzon

Yorum Yaz