2 Responses to “ÖNEMLİ BİR UYARI”

 1. Juweyriye dedi ki:

  Bu kampla alakalı bilgi edinmek istiyorum.Ulaşabileceğim iletişim numarası var mıdır?.yer nerede olacak.ilgilenecek hoca isimleri ve öğrenci memnuniyetiyle alakalı Bilgi edinmek istiyorum.

  • Üsame İbrahimoğlu dedi ki:

   Sorularınız, siteki yazılı ve görüntülü kaynakları incelemenizi gerektiriyor. Herkese özel bilgi yazma imkanımız yok. Bizi ticari bir kurum gibi görüp değerlendirmeyin. Bu işi bir kazanç hırsı ile yapmıyoruz. Kamp Ekibi dışında, diğer zamanlarda bu işlere zaman ayırmamız kolay olmuyor. Yüzlerce insanın gerekli gereksiz sorularına telefonla cevap verebilmek profesyonel ve ticari bir oluşum gerektiriyor. Biz ise, öğrencilere zaruri olmayan maddi külfetleri yüklemeden, samimi bir gayretle bilgi ve tecrübemizi paylaşmaya çalışıyoruz. Yukarıda diğer soranlara yazdığımız cevaplar size de ışık tutacağını zannediyorum.
   İstanbul’daki Marmara İlâhiyat, FSM İslami İlimler başta olmak üzere bütün ilahiyat ve İslami İlimler Fakülteleri ile Arap Dili ve Edebiyatı Fakültelerinden Kampa katılmış öğrenciler olduğu gibi, branş hocalarının da kampımızla ilgili bilgileri vardır. Ulaşıp sorma imkanınız olabilir fakat bizim burada, kendi izni ve onayı olmadan, her hangi bir kız öğrencinin telefonunu yazmamız doğru ve uygun olmaz.
   Kendi rızası ile mülakat yapmış olan öğrencilerimizin görüntülü beyanları sitemizde video olarak vardır; izleyebilirsiniz.
   Kamp Hocalarının çoğu Arap asıllı ve Türkçe bilmiyor.
   Arapça Dil Kampı iki yıldır Üsküdar’da oluyor. Site başlığında ve sonundaki linklerde bu konu ile ilgili ayrıntılara bakabilirsiniz…

Yorum Yaz