6 Responses to “HAMZALI ÇAY FABRİKASININ KURULUŞ HİKAYESİ…”

 1. Sait doğan dedi ki:

  Allah razı olsun çok güzel hizmetler veriyorsunuz. Araba kursu erkekler için olursa katılmak istiyorum. Rabbim muvaffak eylesin. İnşallah

  • Editör dedi ki:

   Arapça Dil Kampı Erkekler için olabilmesi ancak ev sahibi bulunması ve ekip desteği sağlayan bir kaynak fedakarlığı ortaya çıkması ile mümkün olur.
   İstanbul İHL niyetini bana açtı; görüştük. Uygulamayı yönetme desteğimizi açık ve net bir şekilde kendilerine bildirdik. Arkası gelmedi. Arkadaşlar, bizim elimizde bu işe uygun bir yurt binası olmadığı gibi hemen sorumluluk vereceğimiz hazır bir ekip de yok. Bu imkanlar Din Eğitimi Müdürlüğü, İmam Hatip Liselerinin bazıları ve Vakıflarımızın elinde var. Bu imkanların ellerinde olduğu kurumlar yerine bize ısrar etmeniz sonuç almaya yeterli değildir. İHL öğretmenleri içinde bu kampa destek verebilecek bir sürü öğretmen var; yaz aylarında bir yığın boş yurt var. Bunları harekete geçirecek yolları denerseniz netice alma imkanı bulabilirsiniz; bizden sıkıntı çıkmaz..

 2. Hasan Gedik dedi ki:

  Kardeşlerimiz azmetmişler ve hedeflerine ulaşmışlar. Devletimiz ve yöneticilerimizin tüm girişimcilere yakın ilgi ve yol göstermesi bu tür girişimlerin başarıya ulaşması için büyük önem taşıyor. Çay işleme tesisini kurma ve yatırım süresinde destek olan ve kendilerine resmi prosedürleri, engelleri aşma sürecinde yardımcı olan danışmanları da tebrik ederim.

  İnşaallah kendi markalarını da oluşturup ürünlerini katma değerli hale getirip pazara sunmak için de gösterecekleri çabalarda başarılı olurlar.

  Bereketli olması dilegiyle…

 3. İlhan KILIÇ dedi ki:

  Azmin Zaferi!. Tebrikler..

 4. Nazım Karaman dedi ki:

  Allah c c muvaffakıyetler versin

Yorum Yaz