3 Responses to “Mahalle Sakinlerinin Yaşam ve Düşünce Standardını Yükseltme Çalışması”

 1. HALILTOPCU dedi ki:

  Hak vermemek elde değil. bahsedilen fikir ve önerileri çeşitli toplandılar yada internet üzerinden münazara etmeli ortak istişareler yapılmalı uzman olan yada tecrübe sahibi büyüklerimize danışılmalı ve uygulamaya konulmalıdır. Bu bahsedilen aşamalarda gerek maddi gerek manevi açıdan gerekli olan desteği köyümüzde sadece yaşayanlar değil orada mutlu bir gün geçirmiş,bir bardak soğuk suyunu işmiş olan herkesin boynunun borcu daha da ötesi insani bir görevidir… Saygılarımla.

  • celal YALDIZ dedi ki:

   s.a. ben yaklaşık 12 sene MEKKE-İ MÜKERREME-de yaşadım bu sene 2012 cay kesmek nasip oldu cay alım yerinde yaşanan olaylar inanın beni cok üzdü böyle bi yaşam herhalde yer yüzünde yoktur bu ne zülüm böyle inanın yalanlar cakallıklar fitne neler yokki yalvarırım bu zülme önce tur diyelim beyler ALLAH c.c. şahit olsunki hesapınız cok ağır olacak fabrika neyinize önce bu zülme tur diyelim buraya bi care bulalım fikri olan varsa elimden geleni yapmaya hazırım. SAYGI SELAM DUALARLA celal YALDIZ

 2. Müthiş fikirler var .Değerli köy sakinlerim .Bu projelere mutlaka destek verin .Ne olur muhalefet olmayın .Elimizden geldiği kadar yardımcı olalım .Bu projeler köyümüz için çok güzel şeyler.Biz birşey yapamadık bari yapanlara engel olmayalım mantığıyla bize verileçek görevleri geleçeğimiz ve çocuklarımız için yapmaya gayret edelim .
  İnanın ben müthiş heyecan duymaya başladım .köye dönmeyi bile şimdiden gözden geçirmeye başladım ..
  http://www.akçaykizilkeçilikoyu.com sayfası biz hamzalı köylülerinin akçay da yaşadığı yerin web sayfası .Biz bu köye çok şeyler kattık .neden kendi köyümüze katmayalım ki..

Yorum Yaz